-----APEL - INFORMACJA-------POSPRZĄTAJ MNIE------

Aktualności | 2017-04-05 | Publikujący: Koło PZW Pasja Kaliszu

...dnia 08 kwietnia 2017 roku, zapraszam nad zbiornik TYNIEC ul. Braci Niemojowskich. APEL ten kierowany jest, do: Członków Koła PASJA, w szczególności do członków Zarządu, sympatyków oraz miłośników czystych nadbrzeży zbiorników wodnych. Będziemy sprzątać, lustro linii brzegowej, oraz otoczenie zbiornika. Zaczynamy od godziny 09 00 - 12 00.

Po akcji << Posprzątaj Mnie >>, smaczny poczęstunek, kawa, herbata, słodkości... Odbędzie się zebranie członków Zarządu Koła PASJA, na którym omówimy zbliżające się zawody spławikowe, o: Puchar Przechodni i mistrzostwo Koła - wiosna. Zawody będą rozgrywane w kategorii OPEN.

Apel napisał: Koło Wędkarskie PASJA w Kaliszu - Paweł Kaczmarek - prezes