Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Serdecznie zapraszamy, SUPER KONGER!!!

Aktualności | 2018-05-05 | Publikujący: Koło PZW Pasja Kaliszu

…młodzieży, koleżanko i reszta spinningowej Rodziny…

<< SUPER KONGER >> to zawody, o: Puchar Przechodni… 

...tak mocno oczekiwany Wasz udział, w: Ogólnopolskich Zawodach Spinningowych stanie się faktem - 12 maja 2018 r…

            Nad zbiornikiem retencyjnym w Gołuchowie, w Okręgu Kalisz - Polskiego Związku Wędkarskiego spotkają się miłośnicy rodziny KONGERA. Będzie uroczyste powitanie przez przedstawicieli Zarządu Głównego P.Z.W. Otwarcia zawodów dokona, to będzie - (niespodzianka)… Swoimi zdjęciami i nagraniami uwieczni wszystko - Rzecznik Prasowy P.Z.W., wspaniały kolega, doskonały spinningista posiadający jak mało kto z nas, wiedzę o sposobie łowienia drapieżników, łażący po bagnach i tam gdzie nie wlezie nawet Łoś, szukający z kamerą i spinningiem KONGERA, Polskich zagubionych rzeczułek w których coś pływa – Krzysiu Szymański. Wszystkich nakarmimy, spragnieni będą mogli ugasić pragnienie we wspaniałym napoju podkaliskich producentów, słynnej HELLENY też. Placki piekarni „Paraczyński” z Kalisza, już niejednego smakosza, swoimi walorami smakowymi zauroczył podniebienia. Bar „Leojadek” z Kalisza, wypełni wspaniałym obiadem nasze zgłodniałe po zmaganiach żołądki. Nad wszystkim będziemy czuwać my jako organizator, tzn.: Koło Wędkarskie PASJA z Kalisza, oraz gospodarz zbiornika Koło P.Z.W. z Gołuchowa…

Aby wziąć udział w tym wspaniałym spotkaniu, trzeba spełnić jeden podstawowy warunek, a mianowicie: zawodnik musi posiadać do łowienia sprzęt Polskiej Firmy KONGER, który jest w ofercie handlowej KONGERA, w katalogu na 2018 rok. Spinning << KONGER bądź STRETTO oraz kołowrotek KONGER bądź RYOBI >>, żyłki, linki, przypony, przynęty są już do wyboru, i tym samym dowolne. Bardzo Bogatą gamę nagród i swym <3 DAREM SERCA <3 dla każdego uczestnika zawodów, zapewni, Polska Firma KONGER, najwspanialszy producent sprzętu i asortymentu wędkarskiego w Polsce. Zapmiętajcie datę: sobota 12 maj 2018 rok. Zbiórka od strony boiska w Gołuchowie – Rybakówka przy tamie. Zapisy od godz. 06 45, przywitanie uczestników 07 30, odprawa sędziowska, a w niej szczegóły, rozejście się nad brzegi, rozpoczynamy zmagania sygnałem syreny około godz. 08 00 zawody do godz. 13 00. Cały zbiornik jest do obłowienia, dopuszcza się brodzenie. Wpisowe 40 zł., Koleżanki oraz młodzież składki nie uiszcza, bardzo wiele niespodzianek z jedną wyjątkową. Wspólne zdjęcie uwieczni nasze spotkanie, życzę radosnego przyjazdu oraz szczęśliwego powrotu do swoich rodzin. Zabierzecie wszyscy do kół wędkarskich, moc wrażeń z gościnnej ziemi kaliskiej, a w życiu prywatnym życzę - rekordowych ryb. I pamiętaj zawsze, o tej maksymie: złów, zmierz, zwarz, i - oddaj wodzie…

Za Zarząd – Koło Wędkarskie PASJA w Kaliszu – Paweł Kaczmarek – prezes

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • wyborny Data dodania: 2 lata temu Oceń: 3 + / -

  Faktycznie, kolega ma rację, przeglądałem stary regulamin.

  9. Limity połowu nie dotyczą amura, tołpygi, krąpia, karasia srebrzystego, leszcza,
  pstrąga tęczowego i pstrąga źródlanego oraz gatunków ryb wymienionych w
  rozdziale IV, pkt. 3.7.

  W takim razie udanych połowów i smacznego .
  Pozdrawiam

 • Cypek11 Data dodania: 2 lata temu Oceń: 4 + / -

  Moim zdaniem kolega się myli ponieważ RAPR 2018 nie określa żadnych limitów na Amura. Więc moim zdaniem można go łowić do woli.

 • wyborny Data dodania: 2 lata temu Oceń: 5 + / -

  Zbiornik Tyniec nie ma żadnych indywidualnych odstępst od RAPR, tak więc wędkujemy według niego. Nie jestem pewien czy chodzi koledze o ostatnie ogłoszenie ZO Kalisz o zawieszeniu uchwały nr 6 i 7 z dnia 27.07.2018r., jeśli tak to nie ma tam żadnej wzmianki o amurze. Według RAPR, limit dobowy Amura białego wraz z boleniem, karpiem, sandaczem, szczupakiem, lipieniem, pstrągiem potokowym i brzaną - ŁĄCZNIE WYNOSI 3 SZTUKI. Pozdrawiam.

 • Cypek11 Data dodania: 2 lata temu Oceń: 3 + / -

  Mam pytanie dotyczące połowu na zbiorniku Tyniec, rozumiem że na chwilę obecną Amur nie ma limitu ani ilościowego a wymiarowego? Proszę o odpowiedź.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin