Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Sezon wędkarski PASJI rozpoczęty - Zawody Koła Pasja za nami

Aktualności | 2019-04-15 | Publikujący: Koło PZW Pasja Kaliszu

Wędkarski sezon oficjalne został rozpoczęty w kole Pasja. 13 kwietnia spotkaliśmy się nad zbiornikiem Szałe. Humory dopisywały, wszyscy uśmiechnięci i bojowo nastawieni do zdobycia tytułu mistrzowskiego. Należy zaznaczyć, że w ten dzień pogoda nie była dla nas  łaskawa. Już od samego początku wiatr i temperatura pokazały nam, że nie będzie łatwo wędkować. Potrzebne były kurtki, czapki rękawiczki. Podczas odprawy prezes Krzysztof Hofman omówił zasady wędkowania, przedstawił obecny zarząd koła i oficjalnie otworzył pierwsze zawody w roku 2019.

Na stanowiskach pojawiło się 14 wędkarzy, w tym 2 panie. Nie było łatwo. Zmiana pogody skutecznie odebrała apetyt rybom. Nie pomagały jokers ani ochotka... Zawody trwały 3,5 godziny, w tym czasie trwała zacięta walka o puchar. Zawody zakończyliśmy zmarznięci.

Nadszedł czas, aby ogłosić zwycięzców. Jako jedyny w tym dniu ryby złowił Kolega Ireneusz Grzelak i to właśnie on z rąk prezesa odebrał Puchar mistrzowski. Gratulujemy, Irku !!!

Tradycją naszego koła jest drobny upominek dla każdego wędkarza i tak było tym razem. Za mile spędzony czas i wspólną zabawe każdy uczestnik otrzymał drobny podarunek.

Dziekujemy sponsorom za wsparcie naszych zawodów, a uczestnikom za obecność.

 

Zobacz galerię

 

Zapraszamy także do obserwowania nas na naszym nowym profilu FB - https://www.facebook.com/PasjaKaliszPZW

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin