Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Udana akcja porządkowa przy zbiorniku Tyniec

Aktualności | 2019-05-07 | Publikujący: Koło PZW Pasja Kaliszu

 

Oczyszczenie terenu, poprawienie infrastruktury, a także przygotowanie terenu na potrzeby wędkowania, to czynności, które zostały wykonane 4 maja 2019 roku przez członków Koła Wędkarskiego "Pasja" w Kaliszu. Czyn społeczny na zbiorniku Tyniec zgromadził sporą grupę wędkarzy z "Pasji".

Przybyli wykonali ogrom pracy. Zrealizowane zadania nie należały do najprostszych. Podczas spotkania zbiornik został uprzątnienty z zalegających śmieci, które nawiasem mówiąc, nad wodą nie powinny sie znaleźć. Uczestnicy akcji postanowili także podnieść nieco poziom bezpieczeństwa nad zbiornikiem. Wykonano nowe zejścia, poprawiono schody prowadzące do stanowisk wędkarskich. Mimo chłodnego dnia udało się wiele zrobić.

Dziękujemy serdecznie wszystkim obecnym na czynie, bez Was by się to nie udało.

Akcja na Tyńcu była pierwszą tego typu akcją w roku 2019. Członkowe Koła "Pasja" i jego zarząd zadbają, aby takich spotkań było więcej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich wędkarzy na zbiornik Tyniec. Wędkujmy tam wspólnie i cieszmy sie razem wspaniałym hobby, jakim jest wędkarstwo. Zachowajmy jedynie po sobie porządek.

 

fot. Bartek Mutunga

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.